Luxusní ubytování v novém objektu na samotě u lesa nedaleko od Lipenské přehrady.Apartmán I – dvě místnosti s balkonem, vlastní koupelnou s WC, TV, SAT Apartmán II – dvě místnosti, vlastní koupelna s WC, TV, SAT Společenská místnost jídelna. Venkovní posezeni s grilem.
Stravování vlastní,nebo polopenze.
Místo je lokalizováno na samotě v blízkosti turistických center - Černá v Pošumaví a Horní Planá. Návštěvníci mohou využít pobytu v přírodě k regeneraci sil a k odpočinku od městského shonu. Mohou zde houbařit, rybařit, podnikat turistické výlety, využít možnost koupání v nedalekém rybníku Olšina a na Lipenské přehradní nádrži. Oblast je obzvláště atraktivní pro cykloturistiku. Lze také navštívit historické památky v nedalekých městech, především v Českém Krumlově, kde v případě zájmu může při včasné rezervaci pobytu majitel penzionu zajistit lístky na večerní představení na otáčivém hledišti v Zámecké zahradě. V zimním období může návštěvník využít udržované běžecké tratě i blízké lyžařské vleky. Majitel pensionu je evropským šampionem v závodech psích spřežení a má 2000 km závodních a tréninkových zkušeností z Aljašky. Musherům nabízíme možnost ubytování se psy s využitím upravených tréninkových tratí. Start a cíl u domu. Začátečníkům poradíme s výcvikem, tréninkem a chovem psů. Děti se mohou seznámit s chovem domácích zvířat dojení koz, výroba domácího kozího sýra. Večery lze trávit u táboráku. Individuálně lze domluvit možnost stání s karavanem a postavení stanu.
Český KrumlovUNESCO,klášter Vyšší Brod,hrad Rožmberk,Lipenká přehrada,Plešné jezero,Schwanzenberský kanál,rozhledna Kleť,Čertova stěna,výlet parníkem po přehradě,aquapark.